Akcijas “Dubults atmaksājas” noteikumi

Akcijas „Dubults atmaksājas” rīkotājs un datu pārzinis, kas veic datu apstrādi, ir SIA „Neste Latvija” (uzņēmuma reģistrācijas numurs 40003132723, juridiskā adrese: Bauskas iela 58A, Rīga, LV-1004), turpmāk — „Neste”.Akcijas „Dubults atmaksājas” rīkotājs un datu pārzinis, kas veic datu apstrādi, ir SIA „Neste Latvija” (uzņēmuma reģistrācijas numurs 40003132723, juridiskā adrese: Bauskas iela 58A, Rīga, LV-1004), turpmāk — „Neste”.

Pēc rīkotāja pasūtījuma akciju koordinē SIA „VUCA communications” (uzņēmuma reģistrācijas numurs 40103989529, juridiskā adrese: Vīlandes iela 1–15, Rīga, LV-1010) un SIA „New Black” (uzņēmuma reģistrācijas numurs 40103994002, juridiskā adrese: Miera iela 57A–39, Rīga, LV-1013).

1. Akcijas norises laiks un vieta

Reģistrēties un piedalīties akcijā var tīmekļa vietnē www.nestebizness.lv no 2019. gada 24. janvāra, līdz kamēr risinājums ir tehniski pieejams tīmekļa vietnē.

2. Reģistrēšanās nosacījumi

2.1. Akcijā var piedalīties ikviens SIA „Neste Latvija” juridiskais klients, kam ir aktīva „Neste” karte uzņēmumiem.

2.2. Lai piedalītos akcijā, ir jāreģistrējas tīmekļa vietnē www.nestebizness.lv, norādot juridiskās personas, kura ieteiks jaunos uzņēmumus un ar kuru sazināties sekmīga rezultāta gadījumā, kontaktinformāciju un līguma/klienta numuru, ko var atrast līgumā vai mēneša rēķinā.

2.3. Pēc sekmīgas reģistrācijas atvērsies jauns logs, kurā tiks ģenerēta unikāla saite, ar kuru iespējams uzaicināt jaunus potenciālos SIA „Neste Latvija” juridiskos klientus.

2.4. Akcijā jebkuram SIA „Neste Latvija” juridiskajam klientam ir iespēja uzaicināt jebkuru citu zināmu juridisku personu kļūt par SIA „Neste Latvija” juridisko klientu.

2.5. Ja akcijas gaitā uzaicinātais uzņēmums kļūst par SIA „Neste Latvija” juridisko klientu, t. i., paraksta līgumu, saņem un lieto SIA „Neste Latvija” izsniegto „Neste” karti juridiskajām personām, abi uzņēmumi garantēti saņem tālāk minētās balvas.

3. Balvas

Ja tiek izpildīti visi akcijas noteikumi un uzaicinātais uzņēmums kļūst par SIA „Neste Latvija” juridisko klientu ar minētajiem nosacījumiem, abi uzņēmumi (gan pašreizējais, gan jaunais „Neste” klients) saņem balvas.

3.1. Pašreizējais SIA „Neste Latvija” juridiskais klients saņem 20 € degvielas karti par katru jauno SIA „Neste Latvija” juridisko klientu, kas ir parakstījis līgumu un saņēmis „Neste” karti.

3.2. Jaunais SIA „Neste Latvija” juridiskais klients sešus mēnešus saņem 5,5 centu atlaidi litram degvielas. 

4. Nosacījumi pašreizējiem SIA „Neste Latvija” juridiskajiem klientiem

4.1. Lai citam uzņēmumam ieteiktu kļūt par SIA „Neste Latvija” klientu, pašreizējam klientam:

4.1.1. ir jādodas uz tīmekļa vietni www.nestebizness.lv;

4.1.2. sadaļā „Dubults atmaksājas” ir jāievada sava uzņēmuma „Neste” klienta/līguma numurs („Neste” kartes uzņēmumiem klienta/līguma numuru var uzzināt „Neste” ekstranetā, jebkurā mēneša rēķinā vai sazinoties ar „Neste” klientu servisu);

4.1.3. ir jāizvēlas aktīvais lauks „Ieteikt draugam”;

4.1.4. kad tīmekļa vietnē parādās unikāla ciparu un burtu kombinācijas saite, „Neste” klientam ir jānokopē šī unikālā saite un jānosūta personām, citu uzņēmumu pārstāvjiem, kam vēl nav „Neste” kartes uzņēmumiem, bet kam labprāt to ieteiktu.

4.2. Unikālo saiti var nosūtīt, izmantojot jebkādu komunikācijas kanālu — pa e-pastu, īsziņā, sociālo tīklu sarakstē u. c.

4.3. Unikālā saite ir derīga sūtīšanai trīs mēnešus no tās ģenerēšanas dienas. 

4.4. Unikālo saiti var lietot sūtīšanai neierobežotā daudzumā, nav nepieciešams katru reizi ģenerēt jaunu saiti, lai to kopīgotu un nosūtītu cita uzņēmuma pārstāvim.

4.5. Balva — 20 € degvielas karte — tiks piešķirta tikai tad, ja:

4.5.1. uzaicinātais uzņēmums vēl nebūs SIA „Neste Latvija” juridiskais klients;

4.5.2. uzaicinātais uzņēmums noslēgts līgumu un saņems SIA „Neste Latvija” „Neste” karti juridiskajiem klientiem.

4.6. Akcijas piedāvājums nesummējas ar citiem "Neste" piedāvājumiem.  

5. Nosacījumi uzaicinātajiem/jaunajiem SIA „Neste Latvija” juridiskajiem klientiem

5.1. Aktivizācijā var piedalīties ikviens juridiskais klients, kurš ir saņēmis unikālo saiti no kāda pašreizējā SIA „Neste Latvija” juridiskā klienta un pats vēl nav SIA „Neste Latvija” juridiskais klients. 

5.2. Saņemto unikālo saiti var aktivizēt triju mēnešu laikā no tās saņemšanas dienas.

5.3. Lai kļūtu par SIA „Neste Latvija” juridisko klientu, jaunajam dalībniekam:

5.3.1. ir jāatver unikālā saite, kur tīmekļa vietnē būs redzamas tālākās darbības;

5.3.2. šajā tīmekļa vietnes sadaļā tiks atspoguļots arī unikāls uzaicinājuma kods, kas ir jānokopē vai jāiegaumē, jo tas būs nepieciešams nākamajā reģistrēšanās posmā;

5.3.3. ir jāizvēlas aktīvais lauks „Kļūt par klientu”;

5.3.4. pēc šī lauka aktivizācijas atvērsies pieteikuma veidlapa, kurā ir jāievada prasītā informācija un laukā „Uzaicinājuma kods” obligāti jāievada iepriekš norādītais unikālais kods;

5.3.5. ja izvēlēsities Neste degvielas kartes tipu- kredītkarte, nepieciešams  uz e-pasta adresi nosūtīt operatīvos finanšus datus (bilance un pelņas aprēķins) ne vecākus par pēdējiem 6 mēnešiem.

5.3.6. kad ir aizpildīta pieteikuma veidlapa, ir jāpiespiež aktīvais lauks „Izveidot līgumu”;

5.3.7. ja izvēlēsities „Neste” karti saņemt SIA „Neste Latvija” birojā, uz norādīto e-pasta adresi saņemsit pieteikuma apstiprinājumu un informāciju, kad karte būs gatava;

5.3.8. ja izvēlēsities „Neste” karti saņemt pa pastu, uz norādīto e-pasta adresi saņemsit līgumu PDF formātā — izdrukājiet, aizpildiet un nosūtiet to pa pastu uz: „Neste Latvija”, Bauskas iela 58A, Rīga, LV-1004;

5.3.9. „Neste” karte uzņēmumiem tiks izgatavota par brīvu;

5.3.10. pēc sekmīgas kartes aktivizācijas jūs saņemsit garantēto balvu — sešus mēnešus 5,5 centu atlaidi litram degvielas.

5.4. Ja rodas jautājumi, aktivizācijas dalībnieks var sazināties ar rīkotāju, zvanot uz tālruni 66013355.

„Neste” apstiprina, ka informācija un personas dati, ko ir iesniedzis ikviens akcijas dalībnieks, tiks uzglabāti, apstrādāti, izmantoti un aizsargāti atbilstīgi piemērojamajam fizisko personu datu aizsardzības regulējumam un citiem normatīvajiem aktiem. Ar „Neste” konfidencialitātes politiku var iepazīties mājaslapā neste.lv/privatumapolitika, zvanot uz tālruni 66013355 vai klātienē „Neste” birojā.

Saņem piedāvājumu savam uzņēmumam:

Litri
Vēlos saņemt degvielu:
Seko mums sociālajos medijos:
InstagramFacebookTwitterDraugiem